Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Ironman88
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 133
Joined: Sun Jun 13, 2010 6:10 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by Ironman88 »

Κάποιος που θα κάτσει ορισμένες ώρες σήμερα ας μου πει να του το δώσω, εάν υπάρχει δυνατότητα να μαζευτεί τίποτα σήμερα, αλλιώς αύριο.
petra
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 42
Joined: Wed Jul 06, 2011 4:51 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by petra »

Αυτο ακριβώς λεω απλά σημειώνω πως ειναι παράλογο αν χρωστας μονο! ΙΙβ να δώσεις και τα Δ. Δεν εχει νοημα. Και πρέπει να ξερουμε τι γραφουμε στο κειμενο υπογραφών γιατι με αυτους που εχουμε μπλεξει ποτε δεν ξερεις τι γινεται.
Επισεις αν χρωστας ΙΙβ και ΙΙΙα απλα δινεις στην θεση τους τα Γ και Δ , τοσο απλά.
rchrys
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 181
Joined: Wed Oct 06, 2010 6:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by rchrys »

petra wrote:Αυτο ακριβώς λεω απλά σημειώνω πως ειναι παράλογο αν χρωστας μονο! ΙΙβ να δώσεις και τα Δ. Δεν εχει νοημα. Και πρέπει να ξερουμε τι γραφουμε στο κειμενο υπογραφών γιατι με αυτους που εχουμε μπλεξει ποτε δεν ξερεις τι γινεται.
Επισεις αν χρωστας ΙΙβ και ΙΙΙα απλα δινεις στην θεση τους τα Γ και Δ , τοσο απλά.
Το θέμα είναι ότι αν χρωστάς μόνο τα ΙΙΙα, ξαφνικά εμφανίζεται ακόμα ένα μάθημα για το πτυχίο, αν θεωρήσουμε ότι ποτέ δεν διδάχτηκες μερικές διαφορικές και πρέπει να τις περάσεις.
petra
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 42
Joined: Wed Jul 06, 2011 4:51 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by petra »

Αυτο ισχύει και ειναι μεγάλη μαλακία.
Ironman88
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 133
Joined: Sun Jun 13, 2010 6:10 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by Ironman88 »

petra wrote:Αυτο ακριβώς λεω απλά σημειώνω πως ειναι παράλογο αν χρωστας μονο! ΙΙβ να δώσεις και τα Δ. Δεν εχει νοημα. Και πρέπει να ξερουμε τι γραφουμε στο κειμενο υπογραφών γιατι με αυτους που εχουμε μπλεξει ποτε δεν ξερεις τι γινεται.
Επισεις αν χρωστας ΙΙβ και ΙΙΙα απλα δινεις στην θεση τους τα Γ και Δ , τοσο απλά.
Αν ισχύει το παρακάτω δίνεις και τα ΙΙβ:
scooby wrote:πηρα μολις την γραμματεια κ μου ειπαν οτι οσοι δν περασαν τα ΙΙΙα στις δυο χαριστικες εξεταστικες που εγιναν πλεον θα χρωστανε κ τα Γ και τα Δ. και οσοι χρωστανε τα ΙΙβ το πιο λογικο (ειπαν) σεναριο ειναι να δωσουν οι παλιοι ειδικα θεματα στις εξεταστικες πανω σητν υλη που ειχαν διδαχθει.
Μπορώ να γράψω και για το ενδεχόμενο ΙΙβ=ΙΙβ+Δ αλλά όπως και να έχει πρέπει να μας ξεκαθαρίσουν τι θα γίνει.
Προτείνω αύριο, 11:30 στο Ζ, 2ο όροφο σε άδεια αίθουσα να μαζευτούμε.
Mike 1.0
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Fri Dec 16, 2011 9:46 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by Mike 1.0 »

Ironman88 wrote: Προτείνω αύριο, 11:30 στο Ζ, 2ο όροφο σε άδεια αίθουσα να μαζευτούμε.
Εγώ μπορώ να είμαι.

Μιλώντας με κάποιο καθηγητή σήμερα, μου πρότεινε να πούμε στη γραμματεία να το απευθύνει στον Κοσμήτορα, αφού πρωτοκολληθεί και να αφήσουμε αυτόν να αποφασίσει αν μπορεί να το λύσει μόνος του ή αν θα το θέσει στη ΓΣ της σχολής. Αν αποφασίσεις ότι είναι προτιμότερο αυτό, άλλαξε τον τίτλο "Προς τον Κοσμήτορα της Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ".

Επίσης, όντως νομίζω ότι τα ΙΙβ θα πάψουν να υπάρχουν, λόγω ύπαρξης των Γ.
Last edited by Mike 1.0 on Thu Oct 15, 2015 8:46 pm, edited 1 time in total.
Ironman88
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 133
Joined: Sun Jun 13, 2010 6:10 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by Ironman88 »

Εγω το αλλάζω και το απευθύνω στον Κοσμήτορα. Εδώ δε βλέπω άλλους να λένε ότι θα είναι. Ψηθείτε λίγο γιατί να βάλω 60 άτομα τις φαντασίας μου δε παίζει.
lemmy
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 25
Joined: Mon May 31, 2010 12:53 am

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by lemmy »

Και εμένα μου είχε στην εγγραφή ως επιλογή να δηλώσω υπολογιστική ρευστομηχανική ενώ την πέρασα πέρυσι. Μήπως κάποιος ρώτησε στην γραμματεία να βγάλουμε άκρη?
User avatar
scooby
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1205
Joined: Sun Jun 13, 2010 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by scooby »

lemmy wrote:Και εμένα μου είχε στην εγγραφή ως επιλογή να δηλώσω υπολογιστική ρευστομηχανική ενώ την πέρασα πέρυσι. Μήπως κάποιος ρώτησε στην γραμματεία να βγάλουμε άκρη?

Κ εγω ειχα το ιδιο θεμα,μου ειπαν αν οντως την εχω περασει να μην την δηλωσω κ αν παω να βγαλω μια αναλυτικη μετα για να ειμαστε σιγουροι!!τραγικοιιιι
lemmy
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 25
Joined: Mon May 31, 2010 12:53 am

Re: Νέο πρόγραμμα σπουδών Σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών

Post by lemmy »

Αστα να πανε....δεν το δηλωσες, και στην αναλυτικη ηταν ενταξει η δεν εβγαλες ακομα?
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”