4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Βοηθήστε μας να κάνουμε το e-polytexneio ακόμα καλύτερο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by ShadowMech »

Κατσε επειδη το ξαναδιαβασα και λεω να πω κατι τελικα...

Μπαινεις τσαμπε σε ενα φορουμ που για να ειναι αυτο που ειναι καποιοι ανθρωποι που κραζεις εχουν ριξει τρελες ωρες προσωπικου χρονου. Ολες αυτες οι δομες που βλεπεις ετοιμες και αυτοματες εχουν σπασει ανθρωποι το κεφαλακι τους. Και ολες αυτες οι δομες που εχεις στο χερακι σου και τις φτυνεις σου γλιτωνουν ωρες (πολλες!) ζωης, ακομα και χρηματα αν σκεφτεις τα ενοικια που θα γλιτωσεις αν εισαι απο επαρχια, τα λεφτα που ΔΕΝ θα δωσεις στο χ-ψ φροντιστηριο και χιλια δυο αλλα. Αν το δουμε λοιπον ετσι, τα παιδια θα μπορουσαν χαλαρα να σου ζητησουν ενα μεριδιο απο την οικονομια που σου κανουν. Αλλα δε το κανουν, παρα μονο να σου πετανε 2-3 διαφημισεις για να πληρωνουν τον server που και γι αυτες καποιοι γκρινιαζουν.

Σε αυτη την κοινοτητα λοιπον εχεις ενα προβλημα, μια αντιρρηση. Οκ κανενα προβλημα, δεκτο, θεμιτο. Τι κανει ενας κοινωνικα υγιης ανρθωπος? Μα φυσικα στελνει ενα pm σε καποιον admin του στυλ "Μαγκες, θελω το και το" και οχι να βγαλει μανιφεστο κραξιματος...
Spoiler: show
Ανυπομονω να φυγω απο το ιδρυμα... :roll:
Last edited by ShadowMech on Mon Jul 16, 2012 8:44 pm, edited 2 times in total.
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
Don Molina
Praetorian
Praetorian
Posts: 757
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Outer Heaven

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by Don Molina »

dreamwisperer wrote:Λοιπον παιδια θελω να γραψω για κατι το οποιο θεωρω μεγαλη "απατη" και θελω να τονισω πως εαν δεν εχω μια σοβαρη απαντηση θα διαγραψω ολα τα post μου και upload θεματων που εχω μεχρι τωρα.

Δεν ειναι δυνατον να μας βγαινει ο κωλος να κρατησουμε με νυχια και με δοντια τα θεματα των εξετασεων, να τραβαμε το λουκι να τα σκαναρουμε, να κουραζομαστε να κανουμε upload-να ανοιγουμε θεματα κτλ, ωστε να βοηθησουμε τους υπολοιπους συμφοιτητες μας, και εσεις να μην αναγνωριζετε τιποτα απο ολα αυτα.....

Ο λογος, συγκεκριμενα, για τα δυο τελευαταια upload θεματων που εκανα στην Στατικη Ναυπηγικων Κατασκευων και Δυναμικη Σ.Σ. Ναυπηγων.
Δεν φτανει που αμεσως κανετε "δικο σας" το αρχειο με τα θεματα και βαζετε φατσα καρτα στο .pdf --> e-polytexneio <-- σαν να ειναι και δικη σας πνευματικη ιδιοκτησια ολη αυτη η προσπαθεια
που εκανε ο εκαστοτε φοιτητης να βρει και να ανεβασει τα θεματα,
αλλα ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ,
τραβατε και μια ωραια ασπρη γραμμη εάν τυχόν υπάρχει και το όνομά μας επάνω στα θέματα!
Ε, λοιπόν όχι.....ή θα βάζετε την στάμπα σας στα θεματα και θα αφηνετε το ονομ/νυμο του φοιτητη ή αλλιώς είσαστε μεγαλες κουφάλες και αποχωρω τωρα.
Αυτα τα γραφω με πληρη επίγνωση, την στιγμη μαλιστα που και αλλοι συμφοιτητες εχουν την ιδια αποψη.

Ε,όχι ρε π#$%^ μου να μας βγαίνει ο κωλος αλλα να μας εκμεταλλεύεστε και απο πανω.....Και μην μου πει κανείς ότι "το κάνουμε για να σας καλύψουμε προσωπικα δεδ." Εγω τουλαχιστον ΘΕΛΩ να φαινεται το ονομ/νυμο μου....δεν εχω να κριψω τπτ απο κανεναν.


Απαιτώ λοιπόν μια αμεση και ειλικρινη απαντηση απο καποιο ανωτερο μελος....

Κωνσταντίνος Σακελλαρόπουλος


Image
Engineering is to physics and math what sex is to masturbation
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by ShadowMech »

Τεσπα σορρυ για το υφος αλλα οταν βλεπω οταν βλεπω τετοιες συμπεριφορες σε ενα φορουμ που απαρτιζεται απο μελλοντες επιστημονες (και οχι στο youtube) εκνευριζομαι, γιατι περιμενω κατι καλυτερο.
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by kage21 »

Λοιπον ας πουμε ορισμενα πραγματα για να διαλυθουν καποιες παρεξηγησεις...

-Η βιβλιοθηκη των θεματων υπαρχει για να μπορει καθε ενας φοιτητης να τη χρησιμοποιει ωστε να βοηθηθει να τελειωσει τη σχολη
-Οποιοσδηποτε ανεβαζει θεματα δεν το κανει για να το πω εγω ή οποιοσδηποτε αλλος μπραβο,το κανει για να βοηθησει τους συμφοιτητες του!!
-Δεν προκειται κανεις απο εμας να προσπαθησει να επωφεληθει οικονομικα απο αυτο!!
-Τριτος δεν μπορει να επωφεληθει απο αυτο καθως τα θεματα φερουν το logo του φορουμ το οποιο γι'αυτο ακριβως το λογο υπαρχει ωστε να μην εμφανιζονται τετοιοι πακοι οπως επισης και επειδη φροντιστηρια μπορει να προσπαθησουν να εκμεταλλευτουν αυτη τη βαση δεδομενων
-Δεν ξερω ποσοι συμφοιτητες σου συμφωνουν μαζι σου,αλλα σιγουρα θα βρεις περισσοτερους οι οποιοι δε θα ηθελαν το ονομα τους να φαινεται στα θεματα,ειδικα αν προκειται για μαθηματα που δε μπορεις να παρεις τα θεματα στο τελος.Φαντασου μονο τις πιθανες επιπτωσεις για ενα ατομο του οποιου θα διερρεε το ονομα.

Αν ηθελες και ακομα βεβαια αν θελεις μπορεις να βαζεις το ονομα σου στο ποστ που ανεβαζεις τα θεματα ή (επειδη αυτο δε θα σου φτανει) μπορουσες να το ζητησεις να μη σβηστει το ονομα σου.Αλλα προσωπικα δεν ειδα καμια τετοια παρακληση!!

Δε νομιζω οτι η νοοτροπια που ακολουθουμε με τα θεματα ειναι παραλογη και οπως βλεπεις δεν το πιστευω μονο εγω.
Οπως σου ειπαν και πιο πανω μπορεις παντα να απευθυνθεις σε μελη του staff με οτιδηποτε σε προβληματιζει ή εχεις αντιρρηση :D
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
dreamwisperer
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 515
Joined: Thu Jul 01, 2010 2:02 pm

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by dreamwisperer »

ShadowMech wrote:Κατσε επειδη το ξαναδιαβασα και λεω να πω κατι τελικα...

Μπαινεις τσαμπε σε ενα φορουμ που για να ειναι αυτο που ειναι καποιοι ανθρωποι που κραζεις εχουν ριξει τρελες ωρες προσωπικου χρονου. Ολες αυτες οι δομες που βλεπεις ετοιμες και αυτοματες εχουν σπασει ανθρωποι το κεφαλακι τους. Και ολες αυτες οι δομες που εχεις στο χερακι σου και τις φτυνεις σου γλιτωνουν ωρες (πολλες!) ζωης, ακομα και χρηματα αν σκεφτεις τα ενοικια που θα γλιτωσεις αν εισαι απο επαρχια, τα λεφτα που ΔΕΝ θα δωσεις στο χ-ψ φροντιστηριο και χιλια δυο αλλα. Αν το δουμε λοιπον ετσι, τα παιδια θα μπορουσαν χαλαρα να σου ζητησουν ενα μεριδιο απο την οικονομια που σου κανουν. Αλλα δε το κανουν, παρα μονο να σου πετανε 2-3 διαφημισεις που και γι αυτες καποιοι γκρινιαζουν.

Σε αυτη την κοινοτητα λοιπον εχεις ενα προβλημα, μια αντιρρηση. Οκ κανενα προβλημα, δεκτο, θεμιτο. Τι κανει ενας κοινωνικα υγιης ανρθωπος? Μα φυσικα στελνει ενα pm σε καποιον admin του στυλ "Μαγκες, θελω το και το". Δε νομιζω κανεις να σου πει και οχι... Τι κανει ενας κοινωνικα αναπηρος? Well... ας κοιταξουμε 5-6 ποστ επανω...
Spoiler: show
Ανυπομονω να φυγω απο το ιδρυμα... :roll:
Θα εστελνα pm αλλα μεσα στο τρεξιμο της εξεταστικης ειπα να το ποσταρω εδω γιατι ειναι σχετικο με τα αρχεια του τιτλου.
Δεν εκανα επιθεση σε εσενα προσωπικα, γι'αυτο σου ζητω να διορθωσεις το ποστ σου.
Στην τελικη ΕΠΕΛΕΞΑ να βοηθησω και δεν ειπα ΠΟΤΕ οτι η προσπαθεια αυτου του ιστοτοπου ειναι για "πετρες".
αλλα τελοσπαντων θεωρω γι'αυτους ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ να τους δινεται μια ευκαιρια.
Σημειωτεον οτι εσβησα και ξανα-ανεβασα τα θεματα δυο φορες για καθε μαθημα, οπως ηθελα εγω να ανεβουν, δηλαδη χωρις ασπρες γραμμες στο ονομ/μο μου κτλ και μαλιστα στο ενα πατησα να γραψω και comment για το σβησιμο!!!! {γι'αυτο μην προτρεχεις να με κατηγορησεις}
και φυσικα,
πριν εγκριθει καθε upload περναει απο ελεγχο. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: καποιος ελεγξε το upload που εκανα, καποιος op! ;)
ιστορικός mech-eng
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1249
Joined: Mon Jun 13, 2011 1:51 pm
Gender: Male

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by ιστορικός mech-eng »

οι οροι εχουν τεθει απο τους admins οφειλουμε να τους σεβαστουμε οσοι συμμετεχουμε εδω , απο την σταση του καθενος μας εδω μεσα φαινεται και με ποιο τροπο βλεπουμε το epolytexneio.καποιοι υπαρχουν εδω μεσα μονο για την παρτυ τους αλλοι βοηθανε οσο μπορουν,αλλα το οτι αυτο το φορουμ εχει τοσο υλικο οφειλεται σε ενα μεγαλο μερος σε ολους εκεινους που πραγματικα ηθελαν να βοηθησουν τους συμφοιτητες τους,γιατι οι admins οσο και να πονοκεφαλιαζαν αν δεν υπηρχε κοσμος εδω μεσα δεν θα ειχε φτασει σε αυτο το επιπεδο το φορουμ.οποτε μην πυροβολατε καθε αποψη που σας φαινεται διαφορετικη ,απλα σκεφθητε γιατι την εκφραζει καποιος.


*παρακαλω μην γινει το γνωστο τρολαρισμα που σε καποια θεματα αφαιρει καθε ιχνος λογικης.
User avatar
eΝy
Community Founder
Community Founder
Posts: 6260
Joined: Mon Jan 18, 2010 12:07 pm
Gender: Male

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by eΝy »

dreamwisperer wrote:Λοιπον παιδια θελω να γραψω για κατι το οποιο θεωρω μεγαλη "απατη" και θελω να τονισω πως εαν δεν εχω μια σοβαρη απαντηση θα διαγραψω ολα τα post μου και upload θεματων που εχω μεχρι τωρα.

Δεν ειναι δυνατον να μας βγαινει ο κωλος να κρατησουμε με νυχια και με δοντια τα θεματα των εξετασεων, να τραβαμε το λουκι να τα σκαναρουμε, να κουραζομαστε να κανουμε upload-να ανοιγουμε θεματα κτλ, ωστε να βοηθησουμε τους υπολοιπους συμφοιτητες μας, και εσεις να μην αναγνωριζετε τιποτα απο ολα αυτα.....

Ο λογος, συγκεκριμενα, για τα δυο τελευαταια upload θεματων που εκανα στην Στατικη Ναυπηγικων Κατασκευων και Δυναμικη Σ.Σ. Ναυπηγων.
Δεν φτανει που αμεσως κανετε "δικο σας" το αρχειο με τα θεματα και βαζετε φατσα καρτα στο .pdf --> e-polytexneio <-- σαν να ειναι και δικη σας πνευματικη ιδιοκτησια ολη αυτη η προσπαθεια
που εκανε ο εκαστοτε φοιτητης να βρει και να ανεβασει τα θεματα,
αλλα ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ,
τραβατε και μια ωραια ασπρη γραμμη εάν τυχόν υπάρχει και το όνομά μας επάνω στα θέματα!
Ε, λοιπόν όχι.....ή θα βάζετε την στάμπα σας στα θεματα και θα αφηνετε το ονομ/νυμο του φοιτητη ή αλλιώς είσαστε μεγαλες κουφάλες και αποχωρω τωρα.
Αυτα τα γραφω με πληρη επίγνωση, την στιγμη μαλιστα που και αλλοι συμφοιτητες εχουν την ιδια αποψη.

Ε,όχι ρε π#$%^ μου να μας βγαίνει ο κωλος αλλα να μας εκμεταλλεύεστε και απο πανω.....Και μην μου πει κανείς ότι "το κάνουμε για να σας καλύψουμε προσωπικα δεδ." Εγω τουλαχιστον ΘΕΛΩ να φαινεται το ονομ/νυμο μου....δεν εχω να κριψω τπτ απο κανεναν.


Απαιτώ λοιπόν μια αμεση και ειλικρινη απαντηση απο καποιο ανωτερο μελος....

Κωνσταντίνος Σακελλαρόπουλος
Αγαπητέ Κωνσταντίνε,

ζήτησες μια άμεση και ειλικρινή απάντηση από ανώτερο μέλος. Προς απάντησή σου λοιπόν θα αναφέρω τα εξής:

1. Αυτή η ιστοσελίδα αποτελεί μία κοινότητα. Η ζωή ενός μέλους μιας κοινότητας καθορίζεται σε σημαντικό βαθμό από τον τρόπο με τον οποίο αλληλεπιδρά με τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας. Ξέρω ότι επειδή είσαι μηχανικός, αυτά τα πράγματα θα σου ακούγονται πρωτόγνωρα, αλλά λίγη ευγένεια στα πλαίσια της αλληλεπίδρασής σου με άλλους ανθρώπους θα σε πάει πολύ πιο μακριά. Στην τελική δεν θα κινδυνεύεις να εξοστρακιστείς απ την κοινότητα όπως έκανες τώρα, κάτι που ελπίζω να καταλαβαίνεις απ τα σχόλια των συμφοιτητών σου παραπάνω.

2. Ο λόγος που σε αυτήν την κοινότητα μπαίνει ο λογότυπος του e-polytexneio βρίσκεται αναρτημένος στον Κανονισμό του Forum(http://www.e-polytexneio.gr/viewtopic.php?f=69&t=63), ο οποίος είναι αναρτημένος στην κορυφή κάθε subforum. Προτού προέβαινες λοιπόν στα πικρόχολα αυτά σχόλια, όφειλες να τσεκάρεις το μόνο τόπικ που σαν χρήστης οφείλεις να διαβάσεις, τον Κανονισμό. Προς απάντησή σου λοιπόν παραθέτω:

Γενικοί κανόνες για τα downloadable αρχεία:

Το e-polytexneio διατηρεί την μεγαλύτερη βάση σε παλιά θέματα εξεταστικής, εργασίες και σημειώσεις που έχει ή είχε ποτέ φοιτητική ιστοσελίδα.

-Τα θέματα εξεταστικής και οι σημειώσεις που γίνονται upload στο e-polytexneio, μετατρέπονται σε pdf για λόγους ευχρηστίας. Επίσης βάζουμε και το λογότυπο του forum της Σχολής μας, γιατί έχουν αναφερθεί επανειλημμένως περιπτώσεις αρχεία από το forum μας να χρησιμοποιούνται από φροντιστήρια για εμπορικούς σκοπούς.

-Δικαιώματα να κατεβάσουν αρχεία έχουν οι χρήστες που έχουν ανεβάσει κι αυτοί αρχεία, οι Seeders. Στηρίζοντας την Κοινότητα θα σας στηρίξει κι αυτή. Περισσότερες λεπτομέρειες για την διαβάθμιση των δικαιωμάτων των μελών μπορείτε να διαβάσετε εδώ: viewtopic.php?f=69&t=148.

-Η χρήση αυτών των αρχείων είναι αποκλειστικά για μη-κερδοσκοπικό σκοπό. Ως εκ τούτου φροντιστήρια, ιδιαιτεράδες και λοιποί προαγωγοί γνώσης που παρασιτούν εις βάρος του εκπαιδευτικού συστήματος απαγορεύεται να χρησιμοποιήσουν οποιοδήποτε αρχείο του Forum αυτού.


O λόγος που μπαίνει ο λογότυπος λοιπόν είναι για να ΜΗΝ ξαναδούμε θέματα που έχεις βγάλει ΕΣΥ με τα χεράκια σου να πωλούνται σε φωτοτυπάδικα ή να διαμοιράζονται σε πάκα σε φροντιστήρια.

3. Ο λόγος που βγαίνει το όνομά σου από τη σελίδα είναι γιατί υπήρξαν περιπτώσεις (τουλάχιστον ως το 2008 που ήμουν στη σχολή) κατά τις οποίες καθηγητές έψαχναν να βρουν ποιοι ήταν οι φοιτητές που έβγαιναν από τα αμφιθέατρα με τα θέματα στο χέρι, ενώ είχαν απαγορεύσει την αναδημοσίευση των θεμάτων. Αν στείλεις pm σε παλιούς users όπως ο anticapitalist, θα σε βεβαιώσουν ότι δεν ήταν ιδιαίτερα καλή εμπειρία να αναγκάζονται να κατεβαίνουν έως 3 χρόνια να δίνουν κάποιο συγκεκριμένο μάθημα, ενώ έχουν ήδη τελειώσει με τις υπόλοιπες υποχρεώσεις τους προς τη σχολή.
Το να αφαιρείται το όνομα του user και το να προστίθεται παράλληλα το λογότυπο της Κοινότητας, τραβάει το aggro του κάθε περίεργου από το συγκεκριμένο άτομο προς ολόκληρη την Κοινότητα.

4. Βέβαια, κανονικά οι καθηγητές είναι υποχρεωμένοι να αναρτούν τα θέματα κάθε εξεταστικής. Κάποιοι πιο σωστοί τα λύνουν κιόλας, να λέμε και τις σωστές περιπτώσεις. Αλλά σε γενικές γραμμές, εδώ είναι Μπανανία, επομένως δεν μπορούμε να έχουμε και πολλές απαιτήσεις...

5. Όπως σου απάντησαν τα παιδιά παραπάνω, τα αρχεία που κάνετε upload, έχω ο ίδιος ορίσει να παραμένουν μέσα στα δικά σας posts. Δεν μαζεύονται όλα μαζί σε κάποιο αόριστο link προς κατέβασμα, ούτε αναδημοσιεύονται με άλλο profile.
Ο λόγος που σχεδίασα έτσι το σύστημα, είναι ακριβώς για να διατηρείται το credit σε αυτόν που το ανέβασε, γιατί πιστεύω ότι όταν κάποιος κάνει ένα βήμα και βοηθάει τα υπόλοιπα μέλη της Κοινότητας, του ΑΞΙΖΕΙ να διατηρεί το credit γι αυτή του την κίνηση. Γι αυτό άλλωστε οι users που έχουν seedάρει έχουν και ιδιαίτερο εικονίδιο, για να ΦΑΙΝΕΤΑΙ ποιος βοηθάει και ποιος όχι.


6. Τέλος, μπορεί εσύ να έχεις προσφέρει ένα κατιτίς σε αυτή την Κοινότητα, αυτό όμως δεν σου δίνει το δικαίωμα να κυκλοφορείς σαν αφηνιασμένος συριζαίος τριγύρω προσβάλλοντας τα υπόλοιπα μέλη. Ελπίζω να καταλαβαίνεις το ατόπημα στο οποίο έχεις υποπέσει και να προβείς στις ανάλογες δηλώσεις. Απ ότι βλέπω είσαι καλός και σωστός χρήστης και δεν θα θέλαμε να σε δούμε να αποχωρείς.


Φιλικά

~eNy
Mechanical Engineering NTUA, 2010
MTEC ETH Zurich, 2013
Founder: https://polytexneio.gr
Founder: https://globalprep.gr
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by ShadowMech »

Δεν εκανα επιθεση σε εσενα προσωπικα, γι'αυτο σου ζητω να διορθωσεις το ποστ σου.
Αλλαξα το ποστ μου και ειπα και συγνωμη για το προσωπικο.
Επισης, για να καταλαβεις και πως δουλευει, ειμαστε μελη της κοινοτητας αυτης. Οφελουμε και οφελουμαστε, και περναμε καλα εδω. Επομενως ναι, οταν καποιος ερχεται και "επιτιθεται" σε αυτη ειναι κατα μια εννοια "προσωπικο".

Επισης το να περιμενεις να καταλαβει καποιος mod το τι θελεις με το να ξανανεβαζεις τα θεματα στη μορφη που θελεις χωρις να πεις κατι ειναι καπως παραλογο, οπως και το να περιμενεις να γινει πιστευτο οτι σου ηταν πιο ευκολο το να γραψεις μιση σελιδα κειμενο με υπογραμμισεις και χρωματακια απο το να στειλεις ενα pm μιας σειρας.

Λιγη προσπαθεια για ειλικρινη και ανοιχτη επικοινωνια με τους αλλους θα σου δωσει μεγαλυτερη αναγνωριση και "δημοφιλια" απο 100 θεματα με το ονομα σου. ;)
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
dreamwisperer
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 515
Joined: Thu Jul 01, 2010 2:02 pm

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by dreamwisperer »

eny με καλυψες πληρως!

Σε ευχαριστω πολυ για την άμεση απάντησή σου!

Κωνσταντίνος
Post Reply

Return to “Λειτουργία & Feedback για την Ιστοσελίδα”