4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Βοηθήστε μας να κάνουμε το e-polytexneio ακόμα καλύτερο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by Doublecore »

Συγχαρητηρια σε ολους τους seeders για την πολυ καλη δουλεια που εχουν κανει ανεβαζοντας θεματα και εργασιες αλλα και βοηθωντας πολυ κοσμο με την συμμετοχη τους σε topics μαθηματων!

Keep up the good work guys! ;)
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by Kuchiki_Byakuya »

Η αλληλεγγύη και οι διαπροσωπικές μας σχέσεις μας κάνουν γαμάτη κοινότητα. Ότι τρώμε όλοι τα ίδια σκατά.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
dreamwisperer
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 515
Joined: Thu Jul 01, 2010 2:02 pm

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by dreamwisperer »

Λοιπον παιδια θελω να γραψω για κατι το οποιο θεωρω μεγαλη "απατη" και θελω να τονισω πως εαν δεν εχω μια σοβαρη απαντηση θα διαγραψω ολα τα post μου και upload θεματων που εχω μεχρι τωρα.

Δεν ειναι δυνατον να μας βγαινει ο κωλος να κρατησουμε με νυχια και με δοντια τα θεματα των εξετασεων, να τραβαμε το λουκι να τα σκαναρουμε, να κουραζομαστε να κανουμε upload-να ανοιγουμε θεματα κτλ, ωστε να βοηθησουμε τους υπολοιπους συμφοιτητες μας, και εσεις να μην αναγνωριζετε τιποτα απο ολα αυτα.....

Ο λογος, συγκεκριμενα, για τα δυο τελευαταια upload θεματων που εκανα στην Στατικη Ναυπηγικων Κατασκευων και Δυναμικη Σ.Σ. Ναυπηγων.
Δεν φτανει που αμεσως κανετε "δικο σας" το αρχειο με τα θεματα και βαζετε φατσα καρτα στο .pdf --> e-polytexneio <-- σαν να ειναι και δικη σας πνευματικη ιδιοκτησια ολη αυτη η προσπαθεια
που εκανε ο εκαστοτε φοιτητης να βρει και να ανεβασει τα θεματα,
αλλα ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ,
τραβατε και μια ωραια ασπρη γραμμη εάν τυχόν υπάρχει και το όνομά μας επάνω στα θέματα!
Ε, λοιπόν όχι.....ή θα βάζετε την στάμπα σας στα θεματα και θα αφηνετε το ονομ/νυμο του φοιτητη ή αλλιώς είσαστε μεγαλες κουφάλες και αποχωρω τωρα.
Αυτα τα γραφω με πληρη επίγνωση, την στιγμη μαλιστα που και αλλοι συμφοιτητες εχουν την ιδια αποψη.

Ε,όχι ρε π#$%^ μου να μας βγαίνει ο κωλος αλλα να μας εκμεταλλεύεστε και απο πανω.....Και μην μου πει κανείς ότι "το κάνουμε για να σας καλύψουμε προσωπικα δεδ." Εγω τουλαχιστον ΘΕΛΩ να φαινεται το ονομ/νυμο μου....δεν εχω να κριψω τπτ απο κανεναν.


Απαιτώ λοιπόν μια αμεση και ειλικρινη απαντηση απο καποιο ανωτερο μελος....

Κωνσταντίνος Σακελλαρόπουλος
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by ShadowMech »

Ο καυσονας χτυπησε και αυτο το καλοκαιρι...
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by Enositis »

Κωσταντίνε νομίζω το ποιος το ανέβασε φαίνεται απο τον uploader.Δεν νομίζω οτι ο οποιοσδήποτε έχει να καρπωθεί κάτι με το να πει μετά "εγώ ανέβασα 1500 θέματα". Σίγουρα δεν είναι κάποια απάτη.
Κι επίσης οι περισσότεροι που ανεβάζουμε θέματα σβήνουμε το όνομα μας και κρατάμε μόνο το ψευδώνυμο. Συνεπώς όταν οι mods βλέπουν ένα όνομα το θεωρούν ως παράλειψη και γι αυτο το "διορθώνουν" οι ίδιοι.
User avatar
dreamwisperer
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 515
Joined: Thu Jul 01, 2010 2:02 pm

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by dreamwisperer »

ShadowMech wrote:Ο καυσονας χτυπησε και αυτο το καλοκαιρι...
....εσυ τωρα γυρισες απο την "παραλια σου";;;
User avatar
fentayeen
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 232
Joined: Mon Feb 08, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by fentayeen »

dreamwisperer wrote:Λοιπον παιδια θελω να γραψω για κατι το οποιο θεωρω μεγαλη "απατη" και θελω να τονισω πως εαν δεν εχω μια σοβαρη απαντηση θα διαγραψω ολα τα post μου και upload θεματων που εχω μεχρι τωρα.

Δεν ειναι δυνατον να μας βγαινει ο κωλος να κρατησουμε με νυχια και με δοντια τα θεματα των εξετασεων, να τραβαμε το λουκι να τα σκαναρουμε, να κουραζομαστε να κανουμε upload-να ανοιγουμε θεματα κτλ, ωστε να βοηθησουμε τους υπολοιπους συμφοιτητες μας, και εσεις να μην αναγνωριζετε τιποτα απο ολα αυτα.....

Ο λογος, συγκεκριμενα, για τα δυο τελευαταια upload θεματων που εκανα στην Στατικη Ναυπηγικων Κατασκευων και Δυναμικη Σ.Σ. Ναυπηγων.
Δεν φτανει που αμεσως κανετε "δικο σας" το αρχειο με τα θεματα και βαζετε φατσα καρτα στο .pdf --> e-polytexneio <-- σαν να ειναι και δικη σας πνευματικη ιδιοκτησια ολη αυτη η προσπαθεια
που εκανε ο εκαστοτε φοιτητης να βρει και να ανεβασει τα θεματα,
αλλα ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ,
τραβατε και μια ωραια ασπρη γραμμη εάν τυχόν υπάρχει και το όνομά μας επάνω στα θέματα!
Ε, λοιπόν όχι.....ή θα βάζετε την στάμπα σας στα θεματα και θα αφηνετε το ονομ/νυμο του φοιτητη ή αλλιώς είσαστε μεγαλες κουφάλες και αποχωρω τωρα.
Αυτα τα γραφω με πληρη επίγνωση, την στιγμη μαλιστα που και αλλοι συμφοιτητες εχουν την ιδια αποψη.

Ε,όχι ρε π#$%^ μου να μας βγαίνει ο κωλος αλλα να μας εκμεταλλεύεστε και απο πανω.....Και μην μου πει κανείς ότι "το κάνουμε για να σας καλύψουμε προσωπικα δεδ." Εγω τουλαχιστον ΘΕΛΩ να φαινεται το ονομ/νυμο μου....δεν εχω να κριψω τπτ απο κανεναν.


Απαιτώ λοιπόν μια αμεση και ειλικρινη απαντηση απο καποιο ανωτερο μελος....

Κωνσταντίνος Σακελλαρόπουλος

αλλοι ομως οχι.
επισης δεν ξερω αν την εχεις ψιλιαστει αλλα εδω μεσα ειναι κοινοτητα, που θα πει οτι δεν απαιτεις, ζητας, και μαλιστα ευγενικα!
επειδη εσυ θες να φανεις μαν μου δεν σημαινει οτι θα τους παρεις ΟΛΟΥΣ στον λαιμο σου.
οποτε η γιου γκοου γουιδ δε φλοου η αποχωρεις η σαν μεση λυση λεγε σε καθε ποστ σου οτι θες να φαινεται το ονομα σου.
επισης....αφου θες να φαινεται το ονομα σου γιατι εβαλες νικ;
User avatar
dreamwisperer
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 515
Joined: Thu Jul 01, 2010 2:02 pm

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by dreamwisperer »

Enositis wrote:Κωσταντίνε νομίζω το ποιος το ανέβασε φαίνεται απο τον uploader.Δεν νομίζω οτι ο οποιοσδήποτε έχει να καρπωθεί κάτι με το να πει μετά "εγώ ανέβασα 1500 θέματα". Σίγουρα δεν είναι κάποια απάτη.
Κι επίσης οι περισσότεροι που ανεβάζουμε θέματα σβήνουμε το όνομα μας και κρατάμε μόνο το ψευδώνυμο. Συνεπώς όταν οι mods βλέπουν ένα όνομα το θεωρούν ως παράλειψη και γι αυτο το "διορθώνουν" οι ίδιοι.
την σταμπα του e-polytexneiou που την βλεπουμε φατσα καρτα σε ό,τι εχει ανεβει;;;;
να το περασω και αυτο στο ντουκου;
και ποιος μου λεει οτι μεθαυριο δεν θα δω στο γραμμικο εναν ωραιο πακο με παλια θεματα προς 5 ή 10 ευρώ;

αυτά θα λέμε τώρα;;;
User avatar
fentayeen
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 232
Joined: Mon Feb 08, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by fentayeen »

dreamwisperer wrote:
Enositis wrote:Κωσταντίνε νομίζω το ποιος το ανέβασε φαίνεται απο τον uploader.Δεν νομίζω οτι ο οποιοσδήποτε έχει να καρπωθεί κάτι με το να πει μετά "εγώ ανέβασα 1500 θέματα". Σίγουρα δεν είναι κάποια απάτη.
Κι επίσης οι περισσότεροι που ανεβάζουμε θέματα σβήνουμε το όνομα μας και κρατάμε μόνο το ψευδώνυμο. Συνεπώς όταν οι mods βλέπουν ένα όνομα το θεωρούν ως παράλειψη και γι αυτο το "διορθώνουν" οι ίδιοι.
την σταμπα του e-polytexneiou που την βλεπουμε φατσα καρτα σε ό,τι εχει ανεβει;;;;
να το περασω και αυτο στο ντουκου;
και ποιος μου λεει οτι μεθαυριο δεν θα δω στο γραμμικο εναν ωραιο πακο με παλια θεματα προς 5 ή 10 ευρώ;

αυτά θα λέμε τώρα;;;
μα ακριβως γιαυτο δεν θα δεις. επειδη εχει την σταμπα της κοινοτητας.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: 4.730 φοιτητικά αρχεία !!

Post by Enositis »

dreamwisperer wrote:
Enositis wrote:Κωσταντίνε νομίζω το ποιος το ανέβασε φαίνεται απο τον uploader.Δεν νομίζω οτι ο οποιοσδήποτε έχει να καρπωθεί κάτι με το να πει μετά "εγώ ανέβασα 1500 θέματα". Σίγουρα δεν είναι κάποια απάτη.
Κι επίσης οι περισσότεροι που ανεβάζουμε θέματα σβήνουμε το όνομα μας και κρατάμε μόνο το ψευδώνυμο. Συνεπώς όταν οι mods βλέπουν ένα όνομα το θεωρούν ως παράλειψη και γι αυτο το "διορθώνουν" οι ίδιοι.
την σταμπα του e-polytexneiou που την βλεπουμε φατσα καρτα σε ό,τι εχει ανεβει;;;;
να το περασω και αυτο στο ντουκου;
και ποιος μου λεει οτι μεθαυριο δεν θα δω στο γραμμικο εναν ωραιο πακο με παλια θεματα προς 5 ή 10 ευρώ;

αυτά θα λέμε τώρα;;;
Δεν θα το δείς διοτι γιατι κάποιος να τα αγοράσει όταν μπορεί να τα έχει απο εδώ δωρεάν;
Νομίζω αδίκως τόσος ντόρος και ειδικά οι πικρόχολες απαντήσεις μόνο κακό κάνουν.
Post Reply

Return to “Λειτουργία & Feedback για την Ιστοσελίδα”