Περί λογότυπου του forum...

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
somekindofgrinder
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 406
Joined: Sun Feb 07, 2010 3:31 pm
Σχολή: Μεταπτυχιακός

Re: Περί λογότυπου του forum...

Post by somekindofgrinder »

Minus wrote:μετα τον οδυσσεα, το σοι των ελητιδων φαινεται παει κατα διαολου
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

σπαμ!
"Το πρωί στα καβαλέτα και το βράδυ στα μπαλέτα..."-Λευτέρης Λαζάρου,Cooking Engineer.
User avatar
elitis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 234
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:49 pm

Re: Περί λογότυπου του forum...

Post by elitis »

Προς somekindofgrinder,lakaidemona,boutsi,enositi,minus κτλ κτλ:

Για να τελειώνει εδώ αυτή η γελοιότητα: προφανώς και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όσους βγάζουν θέματα
με ρίσκο,όσους τα ανεβάζουν και γενικά όσους προσφέρουν ανιδιοτελώς.Το πιο γελοίο είναι
ότο κανείς από εσάς δεν έχει τ @@ να πει την γνώμη του γι'αυτό..Π.χ. ότι "ναι είναι βλακεία
να ανεβάζει κάποιος θέματα επίτηδες κλειδωμένα" ή "εμένα δεν με νοιάζει" κτλ...Όλοι αναλώνεστε
σε σχόλια του τύπου "είσαι αχάριστος" , "κάτσε και γράψτα μόνος σου" κτλ..Εντάξει γαμάτο
είναι το φόρουμ,αλλά πραγματικά κάνετε σαν φασίστες που δεν μου επιτρέπετε να λέω μια άλλη άποψη...

ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ: ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ
Ε-Π-Ι-Τ-Η-Δ-Ε-Σ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ (και κανέναν άλλον).Ελπίζω να έγινα κατανοητός.
Οπότε σταματήστε τις υπερβολές ότι είμαι αχάριστος στο φόρουμ κτλ κτλ κτλ....

Προς eny συγκεκριμένα :
Εσύ είσαι πραγματικά για λύπηση 1) γιατί νομίζεις ότι ξεφτιλίστικα επειδή εσυ και 5-6
φιλαράκια σου που έχετε 945435223 posts o καθένας μου κάνετε "επίθεση" με βλακώδη
spam σχολιάκια και βιντεάκια,αντί να μιλήσετε με επιχειρήματα όπως κάνω εγώ.Το μόνο που λέτε
είναι ότι είμαι αχάριστος και δεν εκτιμώ το άγιο αυτό φόρουμ.Και δεν ισχύει τίποτα από τα 2:και εκτιμώ το φόρουμ και την βοήθεια του και το φόρουμ επίσης δεν είναι άγιο.
Επίσης σου ξαναλέω ότι δεν με νοιάζει τόσο το λογότυπο,ίσα ίσα το βρίσκω λογικό που το έχετε βάλει.Εγώ έθεσα μόνο το θέμα του κλειδώματος στην εκτύπωση.

υγ: ουτε βαλτός είμαι,ούτε τίποτα.απλά θέλω να δω πόσο χαμηλά θα πέσεις ακόμα , εσύ και
οι παρατρεχάμενοι σου.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Περί λογότυπου του forum...

Post by Kitharistas »

Έχεις κάτι συγκεκριμένο με τον eny? γιατί αν έχεις αυτό κι αν θα είναι κομπλεξικό.. λες ότι απαντάς με επιχειρήματα.. πού ακριβώς είναι αυτά?
σου έχουνε πει όλοι σε αυτά τα 945435223 posts πως το κλείδωμα ήταν κατά λάθος.. δεν φταίει κανείς αν δεν το καταλαβαίνεις.. τώρα ποιος πέφτει χαμηλά, όπως σου είπα και στο προηγούμενο μου ποστ (το οποίο μάλλον αγνόησες) μπορούμε να αφήσουμε να το κρίνει ο κόσμος που διαβάζει και χρησιμοποιεί το φόρουμ.. αυτά..
Rock on buddies...
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Περί λογότυπου του forum...

Post by Διάτανος »

κανείς δεν είναι παρατρεχάμενος κανενός.δεν θα μπω στη διαδικασία να υπερασπιστώ κανένα αλλά ο τρόπος που εκφράζεσαι είναι προκλητικός
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Don Molina
Praetorian
Praetorian
Posts: 757
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Outer Heaven

Re: Περί λογότυπου του forum...

Post by Don Molina »

ΟΚ, λοιπόν καταλάβαμε ότι έχεις πρόβλημα με την Adobe και την Nitro και την κάθε εταιρεία που πουλάει pdf software γιατί στα κλειδώματα έχουν στο default το κλείδωμα της εκτύπωσης.

Καταλάβαμε ότι είναι μαλάκας και χαζός και κομπλεξικός και σκατοχασικλής πρεζάκιας, κάποιος από τους παρατρεχάμενους/minions/bitches του eny που την μέρα που κλείδωνε το θέμα, κλείδωσε και άλλα 10 που ανεβαίνουν κάθε μέρα. Ακούς εκεί το μαλακισμένο που τόλμησε και κλείδωσε την εκτύπωση που οοοοοοοόλοι χρησιμοποιούνε και είναι πια τόσο απαραίτητη όταν λύνεις θέματα γιατί η οθόνη έχει self-destruct timer γιατί δεν έχει πάρει ως full-time job το να υπηρετεί την κοινότητα των ΜηχΜηχ.


Όλα τα καταλάβαμε, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, θα προσπαθήσω προσωπικά να βρω τον ένοχο και θα τον περάσω φάλαγγα. Θα τον στείλω εργοτάξιο να καθαρίζει σκατά το παλιοκωλοπαίδι!

Ευχαριστούμε για την υπόδειξη, να 'σαι καλά και ότι άλλο λάθος κάνει το site τα τελευταία 6 χρόνια, παρακαλώ θεσε το υπ' όψιν μας.



Επειδή γεμίζει το new posts μαλακίες όμως, κι επειδή ο κόσμος προσπαθεί να διώξει στροβιλά, ατμούς και ΒΡ, μπουκάρω ετσιθελικά και το θέμα κλείνει εδώ.


Φιλικά
The Don
Engineering is to physics and math what sex is to masturbation
Locked

Return to “Forum Burnout”