Ip Man

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Ip Man

Post by Λakedaimonas »

Έχω δει ξύλο και ξύλο να πέφτει σε ταινίες, έχω δει τόσο πολύ ξύλο που πλέον είμαι αναίσθητος στην θέα αυτού. Παρόλα αυτά η ταινία με έκανε να ανατριχιάσω και να αναφωνήσω "μαλ@κα του γάμησε τα πρέκια" ουκ ολίγες φορές. Η ταινία δεν προσφέρει απλά πολύ ξύλο(όλες οι ταινίες του είδους το προσφέρουν σε ποσότητα), προσφέρει ποιοτικό ξύλο!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Σαν σενάριο δεν είναι κάτι το ξεχωριστό, αλλά είναι μια χαρά δομημένο χωρίς να προκαλεί χασμουρητά.

Image
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
Chriss78
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 71
Joined: Wed Mar 10, 2010 6:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: P I R E A S

Re: Ip Man

Post by Chriss78 »

Διαβασα το σεναριο , τωρα το κατεβαζω σε 720p και ανυπομονω να το δω γιατι τα γουσταρω κατι τετοια!!! Οποτε θα postαρω τις εντυπωσεις μου . .
Chriss78
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 71
Joined: Wed Mar 10, 2010 6:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: P I R E A S

Re: Ip Man

Post by Chriss78 »

Eιδα το εργο και ξεχασα να ποσταρω!!! Φ Ο Β Ε Ρ Η ταινια αν αρεσει αυτο το στυλ. Την κατατασσω στις 5 κορυφαιες του ειδους!

Βγηκε και το IP Man 2 (2010) σε 720p και σε 1080p για ολα τα γουστα. Αυτες τις μερες θα το δω και αυτο οπωσδηποτε. Μακαρι να ειναι εξισου καλο οπως το 1ο!
Chriss78
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 71
Joined: Wed Mar 10, 2010 6:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: P I R E A S

Re: Ip Man

Post by Chriss78 »

Τελικα επαληθευτηκε το οτι το νουμερο 1 ολων των ταινιων ειναι το καλυτερο. Οπως και να εχει και το 2ο της συγκεκριμενης ταινιας βλεπεται πολυ ευχαριστα και εχει μια σκηνη στο τελος που ειναι ολα τα λεφτα . . . Δειτε τη !!!!
Post Reply

Return to “Σινεμά - TV”