ποιος είναι ο αγαπημένος σας poster

Οτι δεν κολλάει στις υπόλοιπες συζητήσεις!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: ποιος είναι ο αγαπημένος σας poster

Post by sid »

eΝy wrote:
all. koukoulofloros wrote: όταν στείλεις το πιμι για προειδοποίηση σπαμμμινγκ , κοίτα και εκείνο το αίτημα μου για μετονομασία μου σε Le Grand Meaulnes
- μου έχουν δώσει αριθμό πρωτοκόλλου αλλά τίποτα
Έχει μπλοκαριστεί από τη διοίκηση αυτό, ακριβώς λόγω της δημοφιλίας σου ως poster..! Δε θέλουμε ο αγαπημένος poster μικρών και μεγάλων να εξαφανιστεί ξαφνικά..! :P
:P
Ο Αλαίν Φουρνιέ εξαφανίστηκε από ότι θυμάμαι (δεν ζούσα , από μαρτυρίες του παππού Google) , αλλά o Μεγάλος Μολν έζησε καλά και εμείς καλύτερα , απλά δεν αποφάσισε αν θα διαλέξει την σαρκική αγάπη ή την πλατωνική . Τον έφαγε η γαλλική καταγωγή , αν ήταν έλληνας θα ξεμπέρδευε με ένα χούφτωστη χούφτωστη θα το μετανιώσεις . Αυτά , πάω να χουφτ.. ε να διαβάσω αλλά για να απαντήσω στο τόπικ : ο αγαπημένος μου πόστερ είναι ο σπύρος , επειδή σε αντίθεση με όλα τα υπόλοιπα μέλη ποστάρει μόνο για να βοηθήσει τους άλλους και όχι για να πει την π@π@ριά του , υπό αυτή την έννοια είναι και ο μόνος αληθινός seeder . Να ξεκαθαρίσω ότι η αδμινική του θέση δεν επηρέασε την επιλογή μου αλλά μια και έτυχαν έτσι τα πράγματα ,
να τους παρακολουθησω κιολας κ να ερθω να σας τα ξερασω ολα, προκειμενου να τυχω της ευμενειας σας ;;;;;;;;;;;;;;;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
mama mafia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1717
Joined: Fri Dec 17, 2010 12:40 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: ποιος είναι ο αγαπημένος σας poster

Post by mama mafia »

Enositis21 wrote:Oφείλω να πω οτι όπου δώ μάμα μάφια τρέχω να δω τι παίζει...she is my favourite.
κι εγώ σ'αγαπώ


θα συμφωνήσω με όσα είπαν για το Σπύρο , είναι η ήρεμη δύναμη. :)


(γελάω με μαστερ και μπούτσι σε αυτό το τόπικ)
Leave the gun. Take the cannoli
Post Reply

Return to “Περί ανέμων και υδάτων”