Ερωτηση για εγγραφες

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
doublengi:)
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 17
Joined: Thu Mar 05, 2015 1:53 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Ερωτηση για εγγραφες

Post by doublengi:) »

Γεια σας παιδια!μπηκα στα στοιχεια σπουδαστη απο τη γραμματεια και δεν δειχνει οτι εχω γραφτει στο καινουριο εξαμηνο.συμβαινει σε κανενα αλλον αυτο ή εγινε κατι λαθος με την αιτηση μου;κ αν κατι πηγε στραβα,εχει τυχει σε κανεναν αλλον στο παρελθον;υπαρχει περιπτωση να μην με αφησουν να γραφτω;;εχω αγχωθει πολυ,οπότε καθε πληροφορια ευπροσδεκτη!ευχαριστω!!
mechengineer
Major
Major
Posts: 169
Joined: Mon Dec 31, 2012 11:20 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ερωτηση για εγγραφες

Post by mechengineer »

Και σ'εμένα δεν μου 'χει περαστεί ακόμη, ούτε και τα μαθήματα που δήλωσα. Γενικά παιρνούν συνήθως λίγες μέρες.
Μήπως, γράφτηκες τις τελευταίες μέρες ??
doublengi:)
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 17
Joined: Thu Mar 05, 2015 1:53 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Ερωτηση για εγγραφες

Post by doublengi:) »

Σ ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση!ηρεμησα καπως!!γραφτηκα την πρωτη εβδομαδα..αλλα λογικα εχουν αυξημενο φορτο αυτες τις μερες.φανταστηκα οτι γινεται αυτοματα η αλλαγη στα στοιχεια φοιτητη(επειδη ειναι ολα ηλεκτρονικα!)..γι αυτο φρικαρα..θενκς κ παλι!
mechengineer
Major
Major
Posts: 169
Joined: Mon Dec 31, 2012 11:20 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ερωτηση για εγγραφες

Post by mechengineer »

Σιγουρα παντως δεν χανεις και τπτ εαν ρωτησεις στη γραμματεια.
Παντως γαι το οτι δεν περνιεται αυτοματα στα στοιχεια σπουδαστη ,αυτο ειναι σχεδον σιγουρο! ;)
doublengi:)
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 17
Joined: Thu Mar 05, 2015 1:53 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Ερωτηση για εγγραφες

Post by doublengi:) »

Καλα εννοειται πως θα ρωτησω αυριο πρωι πρωι!!ουτε στον υπνο τους να με εβλεπαν!! :P δεν θα το αφησω στην τυχη του!! ;)
User avatar
arxaios
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 574
Joined: Wed Dec 18, 2013 4:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: 127.0.0.1

Post by arxaios »

Όταν κάνεις εγγραφή στο εξάμηνο μέσω ίντερνετ στο τέλος σου λέει ότι η αίτηση είναι προς έγκριση που σημαίνει ότι αφού την ελέγξει η γραμματεία θα εγκριθεί και θα εμφανιστούν στα στοιχεία σπουδαστη!

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Before you judge a man, walk a mile in his shoes; after that, who cares?! He's a mile away and you've got his shoes!
doublengi:)
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 17
Joined: Thu Mar 05, 2015 1:53 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Ερωτηση για εγγραφες

Post by doublengi:) »

arxaios wrote:Όταν κάνεις εγγραφή στο εξάμηνο μέσω ίντερνετ στο τέλος σου λέει ότι η αίτηση είναι προς έγκριση που σημαίνει ότι αφού την ελέγξει η γραμματεία θα εγκριθεί και θα εμφανιστούν στα στοιχεία σπουδαστη!

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν το ειχα προσεξει!!ευχαριστω!
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”