Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
rchrys
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 181
Joined: Wed Oct 06, 2010 6:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by rchrys »

mechengineer wrote:Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να ρωτήσω κάτι πολύ σημαντικό, αν και κατά μερικούς προφανές ίσως.
Έκανα πριν δυο μέρες την εγγραφή και την δήλωση μαθημάτων.Στη δήλωση μου 'χε βγάλει στα χρωστούμενα (αυτά με κόκκινο χρώμα) δυο μαθήματα
παλαιότερου έτους, τα οποία εγώ δεν τα δήλωσα γιατί τα πέρασα στην φετινή επαναληπτική του σεπτεμβρίου - οκτωβρίου, αλλά δεν έχουν ακόμη κατοχυρωθεί στα στοιχεία σπουδαστή. Υπάρχει πρόβλημα?? Εννοώ ,μήπως έπρεπε να τα δηλώσω για να μου περαστεί ο βαθμός , ή δεν παίζει ρόλο??
Δεν χρειάζεται. Ούτως ή άλλως ο βαθμός θα περαστεί στην παλαιότερη δήλωσή σου κι όχι στην τωρινή.
PD08
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 205
Joined: Fri Feb 21, 2014 4:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by PD08 »

Ρε δεν μπαίνει με τίποτααα λέμε στα στοιχεία σπουδαστή...
Θα περάσει η προθεσμία και δεν θα έχουμε γραφτεί.
User avatar
KonTaz
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 429
Joined: Mon Nov 08, 2010 10:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Εκεί,Άντε Γεια

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by KonTaz »

Δεν υπάρχουν αυτά που γίνονται.
Απίθανα πράματα
Την κάνω χωνί,αράζω.
Την κάνω τζαμάουα,είμαι τέλειος.
User avatar
Vladimir
Praetorian
Praetorian
Posts: 383
Joined: Mon Oct 11, 2010 8:17 pm
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by Vladimir »

.
Last edited by Vladimir on Wed Jan 18, 2023 1:10 am, edited 1 time in total.
mysterious wrote:Από ένα πορνόγερο ως και του λόγου σας, περίμενα να αποφεύγατε αυτή την στενωπό! Όμως, αν και ραμολί, επιδίδεστε, λίαν επιτυχώς, στο κασκαντεριλίκιον!!! Γι'αυτό σας αρμόζει ένα ΕΥΓΕ για το κοινωνικόν έργον που επιτελείτε! RESPECT, βοήθειά μας!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by Kuchiki_Byakuya »

Vladimir wrote:Το σεντραλ ειναι σαν τον αργο θανατο.
σαν την φερράρι τα τελευταία ν χρόνια.

πάντως πραγματικά είναι πολύ αργό. μπορεί να τελειώσουν οι εγγραφές και να μην έχουμε εγγραφεί.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Dantε
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 591
Joined: Sat May 07, 2011 7:32 pm
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by Dantε »

Και εγω το καταφερα μετα απο μια ωρα ενα βραδυ που παλευα.
Καλα τι γινεται,πανω απο 5 ταυτοχρονα κολλαει το συμπαν η το πρωτο ετος εχει 12500 φοιτητες?
georgem
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 59
Joined: Sat Jun 26, 2010 2:08 pm

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by georgem »

απο οσο θυμαμαι παντως η καλυτερη λυση ειναι να μπειτε απο το pc lab τησ σχολης νομιζς εκει μπαινει με την μια
User avatar
kapilos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 324
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:07 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by kapilos »

Παιδιά,

Το έχει αναφέρει αυτό κανεις στη γραμματεία? Μπορεί κάποιος να το κανει (είμαι εκτος αθηνων για να το κανω εγώ) ?
User avatar
Kokontina-_-
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 153
Joined: Tue Oct 26, 2010 3:32 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Pagkrati
Contact:

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by Kokontina-_- »

Kat arxhn sorry gia ta greeklish alla mpainw apo pc lab hlektrologwn kai dn exei ellhnika.

Exw 8ema me ton upologisth mou edw k meres, exei xalasei k dn exw pc, opote profanws oute k internet.
Exw paei sto pc lab twn mhxanologwn, twra katelh3a sto pc lab twn hlektrologwn, exw paei se internet cafe kai exw dwsei k egw dn 3erw posa lefta gia na kanw eggrafh. :evil:

Exw dokimasei prwi prwi, exw dokimasei bradu k se ola auta to apotelesma einai mhden. Toooooses wres gia na paei apo th mia selida sthn allh, exasa ma8hmata gia na eimai sto pc lab mpas k oloklhrw8ei, dinw kata meso oro 10 eurw toulaxiston sta internet cafe k telika prokoph dn eida.

Feugw ektos a8hnwn. 8a xasw thn hmeromhnia eggrafhs sta kala ka8oumena enw paleuw edw k mia bdomada. Mporei kapoios na paei na dhlwsei auta ta problhmata sth grammateia mpas k paroume kamia epektash sthn pro8esmia upobolhs mia bdomada toulaxiston, h estw na kanoun kati na mhn einai h selida pio argh k apo thn ka8usterhsh??? Dld eleos... :roll:

Ps: pros apanthsh autou pou anafer8hke ligo pio panw: ""ooooooooooooooxi, den einai pio grhgora sto pc-lab ths sxolhs, ekleisa 4 wres anamonh k pali tsampa xronos :x
Inventing a job is better than finding a job. ;)

٩(•_•)۶ ٩(-_-)۶ ٩(●.•)۶ ٩(๏̯͡๏)۶
PD08
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 205
Joined: Fri Feb 21, 2014 4:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηλεκτρονική εγγραφή

Post by PD08 »

Το πρόβλημα πρέπει να αφορά όλες τις σχολές του ΕΜΠ και προέρχεται από τα κεντρικά στο ΚΗΥ, οπότε ρωρτήστε και εκεί...
Εγώ πάντως τα δήλωσα στις 4 τη νύχτα, αφού προσπαθούσα από τις 12. 8-)
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”