Ζητειται graffity

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
rest_in_pieces
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 352
Joined: Fri Jan 29, 2010 10:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Ζητειται graffity

Post by rest_in_pieces »

Πριν καιρο υπήρχε ενα πολύ μεγάλο graffity πίσω από το κτήριο Ο ή το Ξ, δεν θυμαμαι, αλλα απεικονιζε με εντονο μωβ ένα άγαλμα να κρατάει ένα ipod αν θυμάμαι καλά. Επίσης στο υπόγειο πάρκιν υπήρχε το γνωστό αφρκανάκι. Εάν κάποιος έχει φωτογρφία από αυτά αρακαλείται να την μοιραστεί μαζί μας. Θα ανταμοιφθεί με πολύ πλούσια δώρα-έκπληξη.
Ευχαριστώ
try katsaro pirouni
User avatar
Dimone
Private
Private
Posts: 4
Joined: Tue Jun 28, 2011 2:57 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ζητειται graffity

Post by Dimone »

Ψάχνει κάποιος το δημιουργό τους? Έχω αυτά που ζητάς αλλά δεν ξέρω πώς να τις ανεβάσω...
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Ζητειται graffity

Post by castiel »

Dimone wrote:Ψάχνει κάποιος το δημιουργό τους? Έχω αυτά που ζητάς αλλά δεν ξέρω πώς να τις ανεβάσω...
Βαλτες σε ενα .zip και ανέβασε το εδώ. Πάτα post reply και στη σελίδα που θα ανοίξει θα βρεις προς τα κάτω να λέει upload files. Διαλέγεις το zip, μετά Πάτρας add file και αφού το ανεβασει πατάς να γίνει το ποστ
Tapatalked!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Dimone
Private
Private
Posts: 4
Joined: Tue Jun 28, 2011 2:57 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ζητειται graffity

Post by Dimone »

Here it is! With a gift!
Attachments
Dimone.zip
(3.48 MiB) Downloaded 919 times
Post Reply

Return to “ΖΗΤΕΙΤΑΙ”