Πρόβλημα με ηχεία 5.1

Ρωτήστε και ψάξτε οτιδήποτε έχει να κάνει με θέματα Hardware. Για επεξεργαστές, μνήμες, κάρτες & κουλεράκια εδώ!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
pyramidas

Re: Πρόβλημα με ηχεία 5.1

Post by pyramidas »

cgkr wrote:Δεν πιστεύω.

Να πάω να αγοράσω αυτό που από 3 το κάνει 1?
User avatar
cgkr
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 427
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:53 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηχεία 5.1

Post by cgkr »

Δεν υπήρχε λόγος να σκίσεις αυτό που έχεις, θα έφτιαχνες κατευθείαν ένα καινούργιο. Εσύ θέλεις το 1 να το κάνεις 3. Αλλά αυτό δεν υπάρχει (απ' οτι ξέρω δηλαδή, αν το βρείς πες μου) οπότε θα πάρεις 2 που κάνουν το 1, 2 και θα κουμπώσεις το ένα πάνω στο άλλο.
pyramidas

Re: Πρόβλημα με ηχεία 5.1

Post by pyramidas »

cgkr wrote:Δεν υπήρχε λόγος να σκίσεις αυτό που έχεις, θα έφτιαχνες κατευθείαν ένα καινούργιο. Εσύ θέλεις το 1 να το κάνεις 3. Αλλά αυτό δεν υπάρχει (απ' οτι ξέρω δηλαδή, αν το βρείς πες μου) οπότε θα πάρεις 2 που κάνουν το 1, 2 και θα κουμπώσεις το ένα πάνω στο άλλο.

Εγώ έλεγα τα 3 να τα κάνω ένα.Άρα θα έχω από τη μία ένα που θα μπαίνει στο λαπτοπ και μετά τρία που θα πηγαίνουν στο γούφερ.Εκτός αν πάρω κάρτα ήχου και είμαι κομπλέ.Μίλησα με ένα φίλο μου και μου είπε ότι στα δικά του υπάρχει ένα βίσμα που καρφώνεις τα 3 και γίνονται 1 και μετά κανονικά στο λαπτοπ
User avatar
cgkr
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 427
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:53 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πρόβλημα με ηχεία 5.1

Post by cgkr »

Λέμε το ίδιο πράγμα απ' ότι καταλαβαίνω, απλά το κοιτάμε ανάποδα. Κάνε τα 3-1 και θα είσαι οκ.
pyramidas

Re: Πρόβλημα με ηχεία 5.1

Post by pyramidas »

cgkr wrote:Λέμε το ίδιο πράγμα απ' ότι καταλαβαίνω, απλά το κοιτάμε ανάποδα. Κάνε τα 3-1 και θα είσαι οκ.
Ναι :D :D :D
Post Reply

Return to “Hardware”