Συνεχή Restart

Ρωτήστε και ψάξτε οτιδήποτε έχει να κάνει με θέματα Hardware. Για επεξεργαστές, μνήμες, κάρτες & κουλεράκια εδώ!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Συνεχή Restart

Post by Enositis »

Κρατάει για ώρα;μπορει να ειναι ο σκληρος.και νομιζω ειναι καλο να ακουγεται αυτο
User avatar
Adramelch
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1730
Joined: Sun Jan 24, 2010 3:31 am
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Βαρκελώνη

Re: Συνεχή Restart

Post by Adramelch »

Enositis21 wrote:Κρατάει για ώρα;μπορει να ειναι ο σκληρος.και νομιζω ειναι καλο να ακουγεται αυτο
Για τον θόρυβο λες; Αν ναι, τότε κρατάει αυτά τα 10-15 δευτερόλεπτα μέχρι να φορτώσουν τα Windows. Καλό δεν νομίζω ότι είναι να ακούγεται. Για να σου δώσω να καταλάβεις, ακούγεται σαν να βάλεις ένα καλαμάκι μέσα σε έναν ανεμιστήρα.
I'm a horny engineer Leonard. I never joke about maths or sex.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Συνεχή Restart

Post by Enositis »

Adramelch wrote:
Enositis21 wrote:Κρατάει για ώρα;μπορει να ειναι ο σκληρος.και νομιζω ειναι καλο να ακουγεται αυτο
Για τον θόρυβο λες; Αν ναι, τότε κρατάει αυτά τα 10-15 δευτερόλεπτα μέχρι να φορτώσουν τα Windows. Καλό δεν νομίζω ότι είναι να ακούγεται. Για να σου δώσω να καταλάβεις, ακούγεται σαν να βάλεις ένα καλαμάκι μέσα σε έναν ανεμιστήρα.
λογικα σκληρος είναι.
στο προηγουμενο μου pc απ τη στιγμη που το πηρα μου ακουγοταν.ο τεχνικος μου ειπε οτι ειναι απο το σκληρο.μετα απο 2-3 χρονια σταματησε ν ακουγεται και μια βδομαδα μετα κρασαρε ο σκληρος...εαν εσενα δεν ακουγοταν εξ αρχης ομως ισως οντως να ναι προμπ...
User avatar
Adramelch
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1730
Joined: Sun Jan 24, 2010 3:31 am
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Βαρκελώνη

Re: Συνεχή Restart

Post by Adramelch »

Enositis21 wrote: λογικα σκληρος είναι.
στο προηγουμενο μου pc απ τη στιγμη που το πηρα μου ακουγοταν.ο τεχνικος μου ειπε οτι ειναι απο το σκληρο.μετα απο 2-3 χρονια σταματησε ν ακουγεται και μια βδομαδα μετα κρασαρε ο σκληρος...εαν εσενα δεν ακουγοταν εξ αρχης ομως ισως οντως να ναι προμπ...
Γενικότερα εμένα πάντα έκανε θόρυβο ο επεξεργαστής, αλλά τον κλασσικό θόρυβο που κάνουν οι επεξεργαστές απλά λίγο πιο δυνατό. Τον θόρυβο που λέω τώρα τον κάνει από το καλοκαίρι (το pc το έχω καμιά 5αρα χρόνια).
I'm a horny engineer Leonard. I never joke about maths or sex.
Post Reply

Return to “Hardware”