Where is SEMFE ?

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
alejandro23
Private
Private
Posts: 1
Joined: Sun Feb 09, 2014 1:43 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Male
Location: Athens , Greece

Where is SEMFE ?

Post by alejandro23 »

Αγαπητοί Φοιτητές και Αποφοιτοι του Πολυτεχνείου ,

Αρχικά θα ήθελα να αναφέρω οτι μόλις έγινα μέλος της κοινότητας του e-polytexneio.gr . Συνεχίζοντας θα ήθελα να αναφέρω την ανησυχία μου για το οτι δεν περιλαμβάνεται η σχολή μου (ΣΕΜΦΕ) στο φόρουμ και η αλήθεια είναι οτι αναλογιζόμενος την πολυετή ύπαρξη της κοινότητας ,θεωρώ το συγκεκριμένο γεγονός τουλάχιστον περίεργο . Παρακαλώ κάποιον αρμόδιο να μου απαντήσει στο εξής ερώτημα : Πως γίνεται να μην υπάρχει η ΣΕΜΦΕ στην κοινότητα ?
Γιατί να υπάρχουν όλες οι άλλες και αυτή όχι ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά . Καλώς σας βρήκα !


(Αλέξανδρος , Φοιτητής πρώτου εξαμήνου ΣΕΜΦΕ)
netrinoscout
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 195
Joined: Sat Jan 30, 2010 12:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Where is SEMFE ?

Post by netrinoscout »

User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Where is SEMFE ?

Post by castiel »

Καλησπέρα!

Το e-polytexneio.gr ξεκίνησε αρχικά σαν forum της σχολής Μηχανολόγων και αργότερα Ναυπηγών (λόγω των πολλών όμοιων μαθημάτων).
Η εισαγωγή των υπόλοιπων σχολών έχει ξεκινήσει εδώ και αρκετό καιρό και γίνεται σταδιακά, είναι όμως μια διαδικασία η οποία χρειάζεται αρκετό χρόνο και τρέξιμο, καθώς και άτομα από αυτές τις σχολές να βοηθήσουν στα πρώτα βήματα αρχικά, αλλά και στη συνέχεια.
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
Post Reply

Return to “Γενικά”