Υπερθέρμανση Laptop

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Υπερθέρμανση Laptop

Post by Adamaklas »

Να τον ανοιξεις μονος σου τιποτα δεν παει χαμενο αντε, και να σου πω τι? Δοκιμασε αν ειναι οκ με την βαση ΚΑΙ ΜΕΤΑ το καθαριζεις.

Βασικος κανονας, If it works dont fuck with it!

Ακου εκει να μην το ανοιξεις.... Γιατι αν στο ανοιξει αυτος που δεν εχει την αρμοδιοτητα της εγγυησης τι διαφορα εχει? σαν να τον εφερνες σπιτι σου και να το ανοιγατε μαζι ειναι. Την εγγυηση δεν υπαρχει περιπτωση να την χασεις μονο αν πας στο Service της εταιριας. Τελεια.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Υπερθέρμανση Laptop

Post by SlasherG »

Μην το σβήσεις.. Χρειάζεται μια καφρίλα πού και πού..

Image
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
giotis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 422
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:44 pm
Gender: Male

Re: Υπερθέρμανση Laptop

Post by giotis »

SlasherG wrote:Μην το σβήσεις.. Χρειάζεται μια καφρίλα πού και πού..
Spoiler: show
Image
δεν ξέρω τι λέτε αλλά εγώ αυτό έκανα στο παλιό μου desktop. μιας κ είχα χάσει όλες τις βίδες κ τελικά είχα καταστρέψει κ τις βόλτες του πλαινού , ε το καλοκαίρι που πιάναν οι ζέστες ο ανεμιστήρας μισός δικός μου, μισός του desktop (πάνω στο γραφείο το κουτί να μην σκονίζετε κ αν αερίζετε)

επίσης ακόμα κ τώρα όποτε θέλω να παίξω κανα παιχνιδάκι βρίσκω 2-3βιβλία φτιάχνω μια πρόχειρη βάση κ άμα παραζεσταθεί βάζουμε κ τον ανεμιστήρα από δίπλα κ κυριλέ. τσάμπα τα 20 ευρώ που έχει η βάση λαπτοπ. που από ότι έχω δει είναι κ μια βλακεία που εχει ένας φίλος μου. τι κάνει το ανεμιστηράκι του, μπροστά στον ανεμιστήρα μου που έκανε 50ευρώ στις εκπτώσεις?
Post Reply

Return to “Γενικά”