Μου τη δίνει

Ανέκδοτα, αστεία videos και εικόνες
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Post by castiel »

Το παραμορφωσιμο 2.
Και το 1!

Nexused!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Μου τη δίνει

Post by sid »

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
mechengineer
Major
Major
Posts: 169
Joined: Mon Dec 31, 2012 11:20 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Μου τη δίνει

Post by mechengineer »

1) Να περιμενεις δυο μηνες για να βγουν τα αποτελεσματα και να κανεις τον απολογισμό της εξεταστικής.
2) Καποιοι που δεν ξερουν με τι ασχολειται η μηχανολογια και οταν τους λες , η πρωτη αντιδραση ειναι του τυπου ....'' αποκλείεται ''με ενα ιχνος ηλιθιας σιγουριας (με συγχωρειτε για το υφος)
3) οταν αποχωρεις από μια συζητηση γιατι την θεωρεις ανουσια , και οι αλλοι θεωρουν οτι σε εχουν κολλησει στο τοιχο με τα επιχειρήματα τους και σε ΄χουν αποστομωσει
5) Αυτοι που δεν εχουν σπουδασει μηχανολογοι και επειδη διαβασει μονο τρια περιοδικά τύπου ''burn out'' και θεωρουν τους εαυτούς τους , τους μελλοντες αεροδυναμιστές της ferrari.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Μου τη δίνει

Post by sid »

mechengineer wrote:5) Αυτοι που δεν εχουν σπουδασει μηχανολογοι και επειδη διαβασει μονο τρια περιοδικά τύπου ''burn out'' και θεωρουν τους εαυτούς τους , τους μελλοντες αεροδυναμιστές της ferrari.

εντάξει ας μην είμαστε τόσο αυστηροί με τον μικρό αδάμο, φτιάχνει εκεί πέρα και ένα σαραβαλάκι που τα αυτοκόλλητα του είναι σχεδόν σαν αληθινά
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “The Funny Section”