[ΣΕΙΡΑ] The Middle

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

[ΣΕΙΡΑ] The Middle

Post by castiel »

Image

H κωμικη σειρα εχει ηδη τρεις σεζον και 72 επεισοδια και ειναι απο τις σειρες με την ψηλοτερη τηλεθεαση στην Αμερικη. Ακολουθει την οικογενεια Heck στην ισως πιο αληθινη οικογενεια της Αμερικανικης τηλεορασης. Ο νεαροτερος γιος της οικογενειας, Brick κλεβει συνηθως τις σκηνες.
(http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=37601)

Ανακάλυψα τυχαία την σειρά, όταν έβλεπα το καστ του scrubs και συγκεκριμένα στον Neil Flynn.
20λεπτη family comedy, με πολλές αστείες σκηνές, βλέπεται πολύ άνετα, χωρίς να κουράζει!
Μπορεί να μην έχει την προβολή του Big Bang Theory ή του How I Met Your Mother, πάντως εμένα με κέρδισε από τα πρώτα επεισόδια (οκ, δεν θυμάμαι αν τα 2 πρώτα ήταν πολύ καλά, αλλά συνέχισα να βλέπω τη σειρά) και πλέον έχω φτάσει στην 4η σεζόν που παίζεται στην Αμερική!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
MrHim
Chemical Seeder
Chemical Seeder
Posts: 51
Joined: Wed Oct 05, 2011 9:28 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: [ΣΕΙΡΑ] The Middle

Post by MrHim »

Εγώ βλέπω τώρα την πρώτη season, αλλά μεταξύ μας , μου μοιάζει σειρά για μαμάδες - οικογενειακή , κι όχι μια σειρά που θα κάτσεις να αράξεις για να την δεις. Έχει τη πλάκα της αλλά μην περιμένετε να σας πορώσει σε φάση Supernatural και GoT.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: [ΣΕΙΡΑ] The Middle

Post by castiel »

ε προφανώς! family sitcom είναι! ούτε δράση θα έχει, ούτε αναγκαστικά συνέχεια μεταξύ των επεισοδίων.. με sitcom δεν γίνεται να πωρωθείς. την βλέπεις για τις 5 αστείες σκηνές, όχι για να μάθεις τι θα γίνει.. στο hymim πχ χέστηκα για το ποια είναι η μάνα.. αρκεί να έχει γέλιο.. ομοίως και στα friends.. ποτέ δεν με ένοιαζε τι θα έκαναν ο ρος και ρέιτσελ, αρκεί να είχε γέλιο η σειρά!
ουσιαστικά είναι η ιστορία μιας οικογένειας.. όπως λέει στο promo, just like your family, but funnier ;)
πάντως καμιά φορά με κάνει να γελάω περισσότερο από τους τελευταίους κύκλους των how i met ή big bang που έχουν πέσει αρκετά!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
Post Reply

Return to “Σινεμά - TV”