Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Οτι δεν κολλάει στις υπόλοιπες συζητήσεις!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Scenic
Master Sergeant
Master Sergeant
Posts: 31
Joined: Fri Jan 10, 2014 5:58 pm
Σχολή: Τοπογράφος
Gender: Male

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by Scenic »

Διάτανος wrote:ενώ ο κοντπίδης που πήγε και κατούρησε είναι άξιος σεβασμού? Δε λέω χαζοβιόλης ο Μπογδανος αλλά ο κοντοπας έβγαινε στη λαμπιρη με φιλια και αγάπες και βρηκε να κατουρησει του μπογδανου. No lifers είναι και οι δύο, απλά ο mikeius ειναι πιο έξυπνος .

Οπως είπα δεν εχω ιδέα για το τι άτομο είναι ο Κοντοπίδης και αν όντως πηγε και έκανε αυτη τη
μαλακια. Εγω σαν παλιος viewer του mikeius εκφράζω την γνώμη μου, και προφανως τον σεβόμουν μέχρι να
"χαλάσει", κατα την ταπεινή μου άποψη πάντα.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by sid »

Adamaklas wrote:Ε , στου mikeus , είμαι εγώ στην συντεντευξη, αρα, nuff said :P

γαμώτο φαινόσουν πιο νορμάλ από την φωνή
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by Adamaklas »

sid wrote:
Adamaklas wrote:Ε , στου mikeus , είμαι εγώ στην συντεντευξη, αρα, nuff said :P

γαμώτο φαινόσουν πιο νορμάλ από την φωνή
Γνωστός και ως, πρωκτικός εναγκαλισμός :)
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by Kuchiki_Byakuya »

tsp wrote:Kuchiki "θλιβερές μειοψηφείες" θα ναι ρε... είναι τοκογλυφία από τη στιγμή που αυτοί σε οδήγησαν στο δανεισμό. Με τη συνεργασία της εκάστοτε πολιτικής σκηνής βέβαια.
δεν σου είπαν αυτοί να έχεις έλλειμμα καμιά τριανταριά δις το 2009. βέβαια έχεις δίκιο γιατί έπρεπε να μας είχαν κόψει τον κώλο πιο νωρίς και να μην δάνειζαν πιο νωρίς. πάντως αν ξέρεις τοκογλύφο με 1.25 για δύο χρόνια και για τα άλλα τρία με 1.8 ψήνομαι.

tsp wrote:Διάτανε απ'ότι ξέρω δεν έχει πάρει. Μάλιστα θυμάμαι πέρσυ να δίνουμε μαζί κάποια μαθήματα
δεν έχει πάρει.

Adamaklas wrote:Ε , στου mikeus , είμαι εγώ στην συντεντευξη, αρα, nuff said
ρε άντε στο διάολο.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
tsp
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 85
Joined: Wed May 04, 2011 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by tsp »

Αν ψήνεσαι δανείσου κι ας μην χρωστάς, όπως δανείστηκα εγώ ως έλληνας για να χρηματοδοτήσω τις τράπεζες. Πάντως ρε φίλε όλοι οι φιλελεύθεροι λέτε καρμπόν τα ίδια!! Υπνομάθηση σας κάνουν?? (αν δεν είσαι, εκτός του ότι θα εκπλαγώ πολύ, ζητάω και συγνώμη)
Το'κανα πολιτικό το ποστ οπότε το κόβω εδώ 8-)
User avatar
iggy_rock
Master Sergeant
Master Sergeant
Posts: 31
Joined: Mon Jan 21, 2013 8:45 pm
Σχολή: Ηλεκτρολόγος
Gender: Male

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by iggy_rock »

αιωνιος μηχανολογος (μικεους) vs φραπετζης απο το μενιδι(κοντοπας)..παντως και οι δυο εχουν πιει πολυ φραπε στη ζωη τους :P
παντως λογικα η πλειοψηφια εδω μεσα με τον mikeius εχουμε πιο μεγαλη ταυτιση(σαν μελλοντικος αιωνιος ηλεκτρολογος τν νιωθω..) ο κοντοπας πεταει καμια φορα δειγματα καλου χιουμορ ή αστειου καφρικου αλλα ειναι θαμμένα μεσα σε απειρα λεπτα λαλακιας και nonsense :P αλλα απο την αλλη μου τη σπαει η καπως φυτουκλε φωνη του μικε
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by Kuchiki_Byakuya »

tsp wrote:Πάντως ρε φίλε όλοι οι φιλελεύθεροι λέτε καρμπόν τα ίδια!! Υπνομάθηση σας κάνουν?? (αν δεν είσαι, εκτός του ότι θα εκπλαγώ πολύ, ζητάω και συγνώμη)
εγώ εκπλήσσομαι που ενώ έχεις ζήσει έλληνες αριστερούς μιλάς για άλλον πολιτικό χώρο για υπνομάθηση.

iggy_rock wrote:αιωνιος μηχανολογος (μικεους) vs φραπετζης απο το μενιδι(κοντοπας)..παντως και οι δυο εχουν πιει πολυ φραπε στη ζωη τους
παντως λογικα η πλειοψηφια εδω μεσα με τον mikeius εχουμε πιο μεγαλη ταυτιση(σαν μελλοντικος αιωνιος ηλεκτρολογος τν νιωθω..) ο κοντοπας πεταει καμια φορα δειγματα καλου χιουμορ ή αστειου καφρικου αλλα ειναι θαμμένα μεσα σε απειρα λεπτα λαλακιας και nonsense
ο κοντοπίδης μερικές φορές λέει χειρότερες μαλακίες και από τον σεφερλή, και αυτό δεν τον συγχωρώ σε κανέναν. μάλιστα σκέφτομαι να εισάγω σαν πρόταση στην παρέα μου να ξεκινήσουμε να λέμε προτάσεις μεταξύ μας που ξεκινούν με το 'αν ο σεφερλής είχε χιούμορ....', αυτό εφαρμόζεται και για τον κοντοπίδη.

iggy_rock wrote:αλλα απο την αλλη μου τη σπαει η καπως φυτουκλε φωνη του μικε
είσαι ηλεκτρολόγος και σου την σπάει η κάπως φυτουκλέ φωνή; θα εμφανιστείς με κανά αυτόματο καμιά μέρα και θα καθαρίσεις κόσμο.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by sid »

εμένα μια φορά μου τον πότιζε
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
iggy_rock
Master Sergeant
Master Sergeant
Posts: 31
Joined: Mon Jan 21, 2013 8:45 pm
Σχολή: Ηλεκτρολόγος
Gender: Male

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by iggy_rock »

Kuchiki_Byakuya wrote: είσαι ηλεκτρολόγος και σου την σπάει η κάπως φυτουκλέ φωνή; θα εμφανιστείς με κανά αυτόματο καμιά μέρα και θα καθαρίσεις κόσμο.
χαχαχα οχι ρε νταξει υπερβαλλεις..

απλα αυτη η λιγο δασκαλιστικη φωνη του μικε που μιλαει για nerd - science-avengers πραματα (που υποτιθεται οτι πρεπει να αρεσουν σε εναν ΕΜΠιτη και ειδικα ηλεκτρολογο ..) μου τη σπαει :P

ειναι και πολυ θετικιστης ο πουστης...
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Αγριεύει η κόντρα Mikeius- Κοντοπίδη

Post by Kuchiki_Byakuya »

sid wrote:εμένα μια φορά μου τον πότιζε
το gaymeter έσπασε.

iggy_rock wrote:απλα αυτη η λιγο δασκαλιστικη φωνη του μικε που μιλαει για nerd - science-avengers πραματα (που υποτιθεται οτι πρεπει να αρεσουν σε εναν ΕΜΠιτη και ειδικα ηλεκτρολογο ..) μου τη σπαει
μπορεί.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
Post Reply

Return to “Περί ανέμων και υδάτων”