κίνδυνοι του facebook

Οτι δεν κολλάει στις υπόλοιπες συζητήσεις!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

κίνδυνοι του facebook

Post by Διάτανος »

“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: κίνδυνοι του facebook

Post by vAs »

+1 :!: :!:
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
User avatar
kopanosAE
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 362
Joined: Fri Jan 22, 2010 1:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: κίνδυνοι του facebook

Post by kopanosAE »

Δεν υπάρχει ούτε ένα στα 300.000 γυμνασιάκια που να μην έχει δημοσιεύσει φωτογραφίες και στοιχεία που ΔΕΝ θα έπρεπε στο facebook... χρειάζεται πολύύύύύύύύς κόπος από κάποιον για να μάθουν τι κινδύνους κρύβει... και δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς με τη θέληση...
..βγαίνει ο κόσμος τις Τρίτες;
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: κίνδυνοι του facebook

Post by Διάτανος »

εγω προσωπικα το εκανα delete το facebook μου με ενα λινκ που ψαρεψα απο το ιντερνετ.γιατι το ιδιο To facebook απλα σου αφηνει το λογαριασμο απενεργοποιημενο.δεν τον σβηνει.παντως η ΕΕ δραστηριοποειται πανω στο θεμαhttp://www.openscience.gr/el/news/%CE%B ... %B1%CF%82,
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
berge
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 221
Joined: Sun Feb 21, 2010 4:33 pm

Re: κίνδυνοι του facebook

Post by berge »

glk δεν έχεις και άδικο. Ωραία η πηγή σου. Αρκετά ενδιαφέρον κείμενο! Ωραίος! Πάντως το facebook, μεταξύ μας, χρειάζεται για να βλέπουμε και τα γκομενάκια που όλοι μας είχαμε κάποτε γουστάραμε να κάνουμε κάτι μαζί τους... Προσωπικά ακόμα είμαι κολλημένος... Τέσπα, ωραία πηγή!

+++
Post Reply

Return to “Περί ανέμων και υδάτων”