Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
eΝy
Community Founder
Community Founder
Posts: 6259
Joined: Mon Jan 18, 2010 12:07 pm
Gender: Male

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by eΝy »

Σοβαρευτείτε.

Οι αντιδράσεις από τους καχύποπτους είναι πάντα αναμενόμενες. Βαρετές, κυκλικά επαναλαμβανόμενες και σαθρά θεμελιωμένες, αλλά αναμενόμενες.

Αυτό που μετά από 5 χρόνια admin-ιλίκι έχω φτάσει να προσδοκώ με λαχτάρα, είναι οι αντιδράσεις από τους παρανοϊκούς. Είναι το καλύτερο κομμάτι κάθε forum και πηγή ανείπωτης χαράς για κάθε moderator!!
Mechanical Engineering NTUA, 2010
MTEC ETH Zurich, 2013
Founder: https://polytexneio.gr
Founder: https://globalprep.gr
Silencer
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 207
Joined: Sun Feb 07, 2010 12:25 pm
Σχολή: Ηλεκτρολόγος

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by Silencer »

lol :mrgreen:

Image
User avatar
TheHorde
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 250
Joined: Mon Jan 25, 2010 7:39 pm

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by TheHorde »

εκατσα και είδα σχεδον όλα τα βιντεακια, οχι δα και ολα γιατί ηταν παρα πολλα! μα καλα ποση ωρα κρατησαν οι συνεντευξεις? βασικά είδα τα επαγγελματικά δικαιώματα για την χρηματοδότηση για την σύνδεση των σπουδών με την βιομηχανία για την μεταφορά στην σχολή και τα εισαγωγικά.

τέλος πάντως προσωπικά νιώθω ότι ο συνδυασμός της κυρίας μιμίκου μου είναι πιο συμπαθης από την άποψη ότι μου φάνηκαν πιο, πως να το πω down to earth. χωρίς να θέλω να πω ότι του κύριου σιμόπουλου υστερούσε κάπου(οι απαντήσεις που έδιναν ήταν μακροσκελείς σε σημείο που έχανα την μπάλα αλλά περιεκτικές). απλά έχω την εντύπωση ότι πιο εύκολα θα "χτυπούσα" την πόρτα της κυρίας μιμίκου ή μπουντουβή ή αθανασουλη για κατι που μπορεί να με απασχολουσε παρά του σιμοπουλου. τι να πω ρε παιδιά είμαι ο μονος που έχει αυτή την αισθηση?
My life for the Horde!
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”