Επί πτυχιω εξεταστική 2014

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Επί πτυχιω εξεταστική 2014

Post by castiel »

Μηχανολόγοι Ναυπηγοί
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
apostolia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 34
Joined: Fri Jun 18, 2010 5:25 pm

Re: Επί πτυχιω εξεταστική 2014

Post by apostolia »

θέλει κανείς άλλος να αλλάξει η ημερομηνία εξέτασης των ΜΕΚ ΙΙ? δινω και αλλο ενα την ιδια μερα...

ειμαστε 7 ατομα, αν βολεύει και πουμε ολοι ναι κατι μπορει να γίνει.

ευχαριστώ
shipwreck
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 37
Joined: Tue Oct 26, 2010 4:52 pm

Re: Επί πτυχιω εξεταστική 2014

Post by shipwreck »

Καλημερα. Αναζητουνται οι αλλοι 3 συναδελφοι που μαζι με εμενα χρωσταμε την Μηχανικη 3 του 3ου εξαμηνου. Πηγα απο το γραφειο της κας Κοντου σημερα το πρωι και μου ειπε οτι μπορει αυτη την Δευτερα Τριτη (fail γιατι ολοι σιγουρα εχουμε Στροβιλα ή Ατμους) και μετα τις 22Ιουλιου. Της προτεινα να μας εξετασει μετα το τελος της εξεταστικης δλδ Τεταρτη 30 ή Πεμπτη 31 Ιουλιου αφου ειμαστε μονο 4. Αν θελετε στειλτε στο inbox να συνεννοηθουμε.
mc07
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 27
Joined: Mon May 17, 2010 11:48 am

Re: Επί πτυχιω εξεταστική 2014

Post by mc07 »

Καλησπέρα. Παρά το ότι δεν έχει διδαχθεί ολοκληρωτικά το μάθημα Διοίκηση και Λειτουργία Συντήρησης μίλησα τελικά με τον κ. Τόλη και μου είπε ότι τελικά θα δωθεί κατόπιν συνενόησης με τους υπόλοιπους εγεγραμμένους σπουδαστές στη πτυχιακή, οι οποίοι είναι 4. Αν το δει κάποιος από τους άλλους 3 ας μου στείλει ένα inbox για να συνενοηθούμε. Ευχαριστώ.
Vallian
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 190
Joined: Thu Jun 03, 2010 12:04 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Επί πτυχιω εξεταστική 2014

Post by Vallian »

apostolia wrote:θέλει κανείς άλλος να αλλάξει η ημερομηνία εξέτασης των ΜΕΚ ΙΙ? δινω και αλλο ενα την ιδια μερα...

ειμαστε 7 ατομα, αν βολεύει και πουμε ολοι ναι κατι μπορει να γίνει.

ευχαριστώ
Τα δίνω και εγώ. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να αλλάξει η ημερομηνία, αλλά δύσκολα θα συννενοηθούμε με τους υπόλοιπους να βρούμε μία ημερομηνία που να βολεύει όλους :/
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να υπερνικήσει την φυσική ηλιθιότητα
User avatar
apostolia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 34
Joined: Fri Jun 18, 2010 5:25 pm

Re: Επί πτυχιω εξεταστική 2014

Post by apostolia »

Vallian wrote:
apostolia wrote:θέλει κανείς άλλος να αλλάξει η ημερομηνία εξέτασης των ΜΕΚ ΙΙ? δινω και αλλο ενα την ιδια μερα...

ειμαστε 7 ατομα, αν βολεύει και πουμε ολοι ναι κατι μπορει να γίνει.

ευχαριστώ
Τα δίνω και εγώ. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να αλλάξει η ημερομηνία, αλλά δύσκολα θα συννενοηθούμε με τους υπόλοιπους να βρούμε μία ημερομηνία που να βολεύει όλους :/
εφτιαξα νέο τοπικ για να μαζευτούμε για μεκ 2, για μπες μπας και το δουνε κι'αλλοι....
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”